Domy a domácnosti

777 693 285

info@pojisteni-pavlicek.cz


Chcete zabezpečit svůj majetek nejen proti živelným událostem?

Vypracujeme vám nabídku na pojištění vašeho majetku:

rodinný dům

K základnímu pojištění proti živelným škodám si můžete vybrat i pojištění proti ostatním pojistným rizikům, jako např. odcizení a vandalismus.
Nabízíme i další pojištění podle vašich potřeb a požadavků (odpovědnost z vlastnictví nemovitosti nebo pozemku, doplňkové pojištění skel, skleníku na zahradě, apod.).
Pojištění vašeho rodinného domu může zahrnovat i další stavby na vašem pozemku, tj. garáž, oplocení, chodníky, altán, bazén a další.
Spojením pojištění rodinného domu a domácnosti získáte tato pojištění za výhodnější cenu.

domácnost

Pojištěním domácnosti si pojišťujete movité věci (vybavení, nábytek, elektroniku, oblečení, atd.) proti živelným škodám (např. požár, vichřicí nebo kroupami rozbitá okna, apod.), vodovodním škodám (např. prasklé topení) a krádeži.
Pojištění vaší domácnosti může zahrnovat i různá další pojištění, jako např. pojištění skel (např. vaší neopatrností rozbité okno, zrcadlo, sklokeramická varná deska, apod.), elektromotorů, přepětí v síti, apod.
Součástí pojištění domácnosti může být i pojištění odpovědnosti v občanském životě s platností na území celé Evropy.

chaty a chalupy

S pojištěním rekreačního objektu vám pojistíme i rekreační domácnost.

byt

Byt v bytovém domě (tj. nemovitost) je obvykle pojištěn v rámci pojištění celého bytového domu. Pojištění bytu proto využívají naši klienti především pro potřeby zajištění úvěru nebo hypotéky, protože to banky požadují.

bytový dům

Nabízíme pojištění bytového domu ve vlastnictví fyzických i právnických osob.


Máte zájem o vypracování naší nabídky?

Navštivte nás, zavolejte nebo napište 🙂